O Firmie

Studio wnętrz otwiera swoje drzwi i zaprasza do sklepu pełnego solidnych i estetycznych rzeczy, które stanowią dopełnienie każdego wnętrza.

Jesteśmy młodą i prężnie rozwijającą się firmą, która swoim klientom oferuje szeroki wachlarz produktów do domu, mieszkania i biura.

Nasz Salon powstał z myślą o klientach, którzy cenią sobie wysoką jakość oraz funkcjonalność i wygodę produktów wyposażenia wnętrz, które tworzą klimat każdej przestrzeni. Współpraca z wieloma znanymi i cenionymi firmami, produkującymi elementy wyposażenia wnętrz sprawia, że cieszymy się zaufaniem wielu klientów.

W naszej ofercie znajdują się przedmioty użytkowe i dekoracyjne poprawiające funkcjonalność i wygląd mieszkania, biura oraz miejsc, w których lubią Państwo spędzać czas, takich jak: ogród, działka, domek letniskowy.

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz produktów tworzonych zgodnie z najnowszymi trendami we wzornictwie. Zapewniamy m.in. panele podłogowe, podłogi drewniane, podłogi bambusowe oraz parkiety. W naszej ofercie znajdują się także drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, a także rolety, moskitiery, żaluzje i karnisze.

Specjalizujemy się także w wykonaniu oraz montażu mebli na wymiar. Nasze projekty kuchni, szaf i sypialni zyskały swoich wielbicieli wśród wielu klientów.

Sympatykom czystych i estetycznych przestrzeni proponujemy środki do pielęgnacji podłóg laminowanych i drewnianych.

Istnieje możliwość zakupu podłóg i drzwi wraz z montażem - stawka 8% VAT. Oferujemy usługi profesjonalnej ekipy monterskiej. Pomiar w domu u klienta - gratis!

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu!